همکاری در فروش

کسب درآمد از رابلاین

در سیستم همکاری فروش رابلاین میتوانید با یک عضویت ساده ، به ازای معرفی و ثبت سفارش یک مشتری در پنل کاربری خود پورسانت دریافت کنید. در این شیوه از همکاری بدون پرداخت هزینه ای به رابلاین میتوانید فقط به وسیله ارتباطات و روابط عمومی خود در امر فروش و بازارایابی در هر صنفی از ۵ الی ۱۵% بصورت نقد به هنگام تسویه مشتری از رابلاین کسب درآمد کنید و با خیالی آسوده فقط به فکر افزایش تعداد مشتریان خود باشید.

– خب از کجا شروع کنم ؟ فرآیند ساده است. در بخش پنل کاربری سایت ثبت نام کنید و با ارسال تیکت جدید به بخش بازاریابی و فروش رابلاین ، عنوان کنید که تمایل به همکاری با رابلاین هستید تا بخش همکاری در فروش مورد نظر برای شما فعال گردد. شما میتوانید بصورت مستقیم سفارشات مشتریانتان را در پنل کاربری خود ثبت کنید تا حق پورسانت خود را نقدی دریافت کنید یا توسط لینک مستقیم بازاریابی که سیستم همکاری در فروش سایت در اختیار شما قرار میدهد با ارائه به مشتریان و ثبت نام مستقل آنها در سیستم ، مشتریان را به عنوان زیرمجموعه در پنل خود داشته باشید و یا با معرفی مستقیم آنها به رابلاین از مزایای همکاری در فروش بهره مند شوید.

– چه سفارشاتی در رابلاین انجام میشود ؟ کمتر دارنده کسب و کاری هست که به واسطه پیشرفت عصر فروش به روش آنلاین و همه گیر شدن سریع آن به دلیل شیوع بیماری کرونا و عطش تبدیل کسب و کار سنتی به یک کسب و کار آنلاین ، بخواهد این پیشنهاد خوب شما را رد کند. همین امر در خدمات و محصولات رابلاین شانس درآمدزایی شما را در کوتاه ترین زمان ممکن افزایش خواهد داد که به نظر فرصت فوق العاده ای برایتان خواهد بود ، اگر کمی علاقه مند به فروش و مشاوره در این زمینه باشید. شما میتوانید برای مشتریان خود داشتن یک وب سایت و اپلیکیشن و محتواهای ضروی و اولیه آنها را که نیاز ضروری هر کسب و کاری هست را در قالب یکی از ۴ بسته طراحی و راه اندازی وب سایت به همراه یکی از ۴ بسته تولید محتوا راه انداز را در سبد خرید مشتریانتان از رابلاین ثبت کنید.

– یک مثال میزنید ؟  بطور مثال اگر مشتری شما قصد خرید رابلاین توربو به ارزش ۲.۷۰۰ میلیون و انتخاب بسته طرح آبی به ارزش ۹۰۰ هزار تومان را داشته باشد مجموعا ثبت سفارش آن ۳.۶۰۰ میلیون خواهد شد که با احتساب ۱۵% پورسانت از فروش ، مبلغ ۵۴۰ هزار تومان برایتان درآمدزایی خواهد داشت. حال به تعداد اگر همین سفارش را ماهیانه برای ۱۰ عدد مشتری داشته باشید مجموعا ۵.۴۰۰ میلیون تومان در ماه مبلغ واریزی نقدی شما از سیستم همکاری در فروش رابلاین خواهد بود. در جدول زیر شرح خلاصه وضعیتی از میزان درآمدی مبلغ هر سفارش را اشاره میکند که میتوانید بصورت کامل مطالعه کنید و یا در صورت داشتن سوال با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

بسته طراحی و راه اندازی وب سایتبسته تولید محتوا انتخابیدرصد فروش بازاریابمبلغ سهم بازاریاب
رابلاین اقتصادی
[ بدون انتخاب ]۵%۴۰,۰۰۰ تومان
رابلاین اقتصادیطرح آبی۱۰%۱۶۹,۰۰۰ تومان
رابلاین اقتصادیطرح قرمز۱۰%۲۲۹,۰۰۰ تومان
رابلاین اقتصادیطرح سبز۱۰%۳۰۹,۰۰۰ تومان
رابلاین اقتصادیطرح نارنجی۱۰%۴۲۹,۰۰۰ تومان
رابلاین پایه[ بدون انتخاب ]۱۰%۱۸۰,۰۰۰ تومان
رابلاین پایهطرح آبی۱۵%۴۰۵,۰۰۰ تومان
رابلاین پایهطرح قرمز۱۵%۴۹۵,۰۰۰ تومان
رابلاین پایهطرح سبز۱۵%۶۱۵,۰۰۰۰ تومان
رابلاین پایهطرح نارنجی۱۵%۷۹۵,۰۰۰ تومان
رابلاین پیشرو[ بدون انتخاب ]۱۰%۲۷۰,۰۰۰ تومان
رابلاین پیشروطرح آبی۱۵%۵۴۰,۰۰۰ تومان
رابلاین پیشروطرح قرمز۱۵%۶۳۰,۰۰۰ تومان
رابلاین پیشروطرح سبز۱۵%۷۵۰,۰۰۰ تومان
رابلاین پیشروطرح نارنجی۱۵%۹۳۰,۰۰۰ تومان
رابلاین توربو[ بدون انتخاب ]۱۰%۳۶۰,۰۰۰ تومان
رابلاین توربوطرح آبی۱۵%۶۷۵,۰۰۰ تومان
رابلاین توربوطرح قرمز۱۵%۷۶۵,۰۰۰ تومان
رابلاین توربوطرح سبز۱۵%۸۸۵,۰۰۰ تومان
رابلاین توربوطرح نارنجی۱۵%۱,۰۶۵,۰۰۰ تومان

چنانچه تمایل به همکاری در فروش دارید فرم زیر را پر کنید ، با شما تماس خواهیم گرفت.

به مشاوره نیاز دارید ؟

برای راه اندازی کسب و کار آنلاین خود با ما تماس بگیرید.

فهرست