بسته طراحی و راه اندازی وب سایت در لاهیجان

شهر لاهیجان یکی از شهرهای زیبا و سرسبز شمال کشور است که در استان گیلان قرار دارد و در آن بزرگترین شهر شرق استان به شمار می آید. لاهیجان بعد از رشت و انزلی سومین شهر پرجمعیت گیلان است و از لحاظ جغرافیایی در ۴۵ کیلومتری رشت قرار دارد و موقعیت آن در استان بسیار خوب و مناسب است. لاهیجان را در اذهان عمومی بیشتر به سوغات چای و کلوچه‌ بیشتر میشناسیم ولی در واقع این شهر برای هر گردشگری با هر سلیقه‌ای، نقطه قوتی برای جذب توریسم دارد.

چرا کسب و کارها در لاهیجان باید یک وب سایت داشته باشند ؟

در دنیای امروزه وب سایت ها مهمترین ابزار بازاریابی هستند. وقتی می خواهید درباره یک کسب و کار اطلاعات بیشتری بدست بیاوریم در موتور جستجو گر گوگل آن را جستجو کرده و در نهایت به یک وب سایت متصل خواهید شد. این فرآیند برای محصولات و سایر خدمات از کتاب گرفته تا قطعات صنعتی هر روزه توسط میلیون ها کاربر تکرار می شود.
امروزه دیگر وب سایت یک ابزار اختیاری برای کسب و کار به شمار نمی آید بلکه گاهاً از یک مرکز خرید میتواند پرترافیک تر و شلوغ تر باشد. دیگر با مشکلات زندگی مدرن امروزه و افزایش جمعیت و شلوغ بودن شهرها شاید پاساژ گردی ها هم جای خود را به وب گردی داده اند. مثل گذشته کسب و کار ها برای بیشتر دیده شدن به سراغ آگهی های روزنامه نمی روند بلکه به سوی موتور های جستجوی اینترنت مانند گوگل هدایت شده اند تا براحتی در دسترس قرارگیرند.

تصمیمات خرید مشتریان از موتور های جستجو آغاز می شود

برای جذب بازدیدکننده شما احتیاج دارید که بدانید مشتریان احتمالی شما در کجا و در چه زمانی فراهم کننده کالا و یا خدمات را جستجو می کند، درباره آن تحقیق می کند و در نهایت خرید خود را انجام می دهد. در دنیای امروز محلی که بیشتر مردم بیشتر از بازار های مختلف مراجعه می کنند اینترنت و بخصوص موتورهای جستجوی گوگل است.

در تصور مشتریان حرفه ای به نظر بیایید

اگر در این دوران شما یک وب سایت خوب ندارید عملا بخش زیادی از بازار شما را به عنوان گزینه ای جدی برای خرید های خود در نظر نمی گیرند. مشتریان امروزه برای یک خرید خوب شرکت ها و فراهم کنندگان خدمات را در دنیای واقعی و مجازی بررسی می کنند که ممکن است در ذهنشان نداشتن وب سایت نشانه ای از بروز نبودن در مدیریت آن کسب و کار به نظر بیاید.

دیده شدن و در دسترس بودن برای مشتریان بالقوه

قبلا اگر می خواستید کسب و کار شما رونق بگیرد نسبت به توان سرمایه گذاری خود محلی را برای کسب و کار انتخاب می کردید که افراد بیشتری از آنجا گذر می کردند که بیشتر و بهتر دیده شوید. کسب و کار شما می توانست یک زیر پله یی باشد تا یک مغازه چهار دهنه و یا یک شرکت بزرگ؛ از حاشیه یک شهر تا در قلب پایتخت. اما امروز کسب و کار تغییر کرده کسی برای خرید الزما به این مراکز مراجعه نمی کند. یکی از این دلایل عمده کمی وقت و ترافیک است و دلیل امروزی تر امکان مقایسه بیشتر و ارزیابی بهتر ازطریق وب سایت هاست. وب سایت هایی که از طریق یک گوشی کوچک تلفن همراه در هر جایی قابل دسترسی هستند.

هزینه بازاریابی پایین برای جذب مشتریان

ساخت وب سایت یک روش ارزان برای بازاریابی و ارتباط بی واسطه با مشتری مورد نظر شماست. نسبت به نیاز و خدماتی که می خواهید در یک سایت ارائه بدهید هزینه ها می تواند متفاوت باشد. یک وب سایت را میتوان جهت معرفی خدمات و نمونه کارها در نظر گرفت یا بستری برای فروش آنلاین محصولات. آدرس سایت شما مسیری هست برای شناخته شدن و ارتباط متقابل شما و مشتری هایتان. همچنین این آدرس وب سایت رابطی است برای استفاده در تبلیغات شبکه های اجتماعی که با یک کلیک شما می توانید پذیرای مشتری جدیدی باشید که در فضای وب سایت، شما و خدمات و کالاهایتان را مشاهده می کند.

دستیابی به فرصت هایی خارج از محدوده جغرافیایی مشتریان بالقوه

شاید بزرگترین کاری که اینترنت کرده است این باشد که دنیا را کوچک تر کرده و مرزهای جغرافیایی را برداشته است. دیگر هر تولید کننده ای می تواند کالا یا خدمات خود را به خارج از محدوده خیابان و محله یا کل کشور و حتی به خارج از کشور معرفی و صادر کند. برای درک این مطلب تنها سری به فروشگاه های آنلاین یا آگهی های آنلاین بزنید. با داشتن یک وب سایت شما فارغ از این هستید چه محلی قرار دارید موتورهای جستجو شما را به مشتری متصل می کند. در واقع تنها باید در این فضا وب سایتی داشته باشید.

نمایش اطلاعات در وب سایت برای مشتریان بالقوه

وب سایت شما همچنین می تواند یک مرکز داده و اطلاعات هم برای شما و هم برای مشتری شما باشد. این ذخیره داده و اطلاعات می تواند به شکل های مختلفی صورت بگیرد. مشتری شما می تواند کلیه کالا و خدمات شما را بصورت کاتالوگ دیجیتال دریافت کند بدون اینکه نیازی به چاپ آن باشد و از طرف دیگر شما می توانید به راحتی تغییرات لازم را در کاتالوگ های خود اعمال کنید بدون اینکه نیازی به هزینه های گزاف چاپی داشته باشید. و یا با ثبت نام مشتریان در سایت آنها از تغییرات و محصولات جدید به طور الکترونیکی آگاه شوند. یا اینکه شما اطلاعات بیشتری از محل جغرافیایی کسانی که به سایت شما وصل شده اند بدست آورید تا بتوانید کالا و خدمات خود را نسبت به آن اطلاعات ارائه کنید.

وب سایت داشته باشیم یا شبکه های اجتماعی؟

شاید این سوال برای شما پیش بیاد که چرا وقتی من از شبکه های اجتماعی برای توسعه کسب و کارم استفاده می کنم باز هم به وب سایت نیاز دارم؟ این سوال خوبی هست و بعلاوه ما همیشه این سوال را می پرسیم، وب سایت یا شبکه اجتماعی؟ گاهی می پرسیم چرا ما باید برای طراحی وب سایت و فضای هاست هزینه بکنیم؟ چرا فقط از شبکه های اجتماعی مثل تلگرام اینستاگرام استفاده نکنیم؟
شبکه های اجتماعی برای کسب و کارها فواید غیر قابل انکاری دارند. شبکه های اجتماعی رایگان هستند و میلیون ها کاربر و یا مشتری بالقوه در هیجان برقرار کردن ارتباط با کسب و کار شما هستند. علاوه بر آن شبکه های اجتماعی نیازی به دانش فنی ندارند. تقریبا هر کسی به راحتی می تواند یک حساب کاربری در کمتر از یک دقیقه باز کند و شروع کند به تولید محتوا در ارتباط با کسب و کاری که دارد. شما می توانید در شبکه های اجتماعی از خودتان، محصولات تان و هر چیزی که با آن می تواند با مشتری ها ارتباط پویا تری داشته باشد توسط عکس، فیلم یا متن ارتباط برقرار کرده و تبلیغ کنید.
علاوه بر کاربری آسان شبکه های اجتماعی آنها همچنین با موتورهای جستجو اینترنت مانند گوگل سازگار هستند. سازگار بودن موتور جستجو یعنی در اینترنت و فضای مجازی در دسترس بودن. یعنی اینکه اگر در گوگل نام شرکتی را جستجو کنید اگر آن شرکت در شبکه های اجتماعی حضور داشته باشد، گوگل لینک مرتبط با شبکه اجتماعی آن شرکت را برای شما نمایش خواهد داد.

اما داشتن وب سایت برای یک کسب و کار با داشتن یک حساب کاربری در شبکه های اجتماعی متفاوت است و علاوه بر آن رایگان نیست. یک وب سایت از یک شبکه اجتماعی هزینه بیشتری دارد. و اما هزینه تنها تفاوت بین این دو نیست. وب سایت ها فوایدی مهم تری از شبکه های اجتماعی دارند.
چرا علیرغم وجود شبکه های اجتماعی کسب و کار ها اقدام به ساخت وب سایت می کنند؟
چرا بعضی از شرکت های بزرگ و شناخته شده ی دنیا از عضویت در شبکه های اجتماعی امتناع می کنند؟

مقایسه وب سایت با صفحات شبکه های اجتماعی در چیست؟

اگر شما از شبکه های اجتماعی در هر سطحی استفاده می کنید شما باید از قوانین صاحب آن شبکه و حتی ملیت کشور خاص تبعیت کنید و از سوی دیگر با محدودیت های آنها نیز کنار بیاید. از همه مهم تر با تغییر قوانین و سیاست های آنها کسب و کار و سرمایه گذاری که شما در فضای مجازی انجام داده اید مستقیما تاثیر می پذیرد. مثلا با تغییر الگوریتم های جستجو یا الگوریتم های نمایش محتوا برای سایر کاربران صفحه شما در شبکه های اجتماعی کمتر و کمتر دیده خواهد شد. چه کسی می خواهد برای اندکی هزینه نکردن برای خرید زمین ساختمانی را در زمین شخص دیگری بسازد که شاید روزی مجبور به ترک و رها سرمایه گذاری خود شود؟

وقتی شما یک وب سایت به نام کسب و کار خود دارید آن وقت است که کنترل کامل بر سرمایه گذاری خود دارید. دیگر قوانین و محدودیت های شبکه های اجتماعی بر شما تاثیر ندارد. شما می توانید از شبکه های اجتماعی نیز به عنوان یک گزینه فرعی استفاده خود را ببرید اما نه به عنوان پایگاه اصلی. با یک وب سایت می توانید نسبت به نیاز کسب و کار خود خلاقیت داشته باشید امکانات و کنترلی داشته باشید که در شبکه های اجتماعی وجود ندارد.

وب سایت شما مثل مکان فیزیکی کسب و کار شماست با یک آدرس ثابت است اما حساب کاربری شما کمی شبیه شماره تلفن شماست که اگر تغییر کرد دچار مشکل می شوید اما بواسطه محل ثابت خود همیشه قابل دسترس هستید. شاید بهتر است بگوییم شبکه های اجتماعی تنها یکی از ابزارهای بازاریابی هستند و این ابزارها با تنوع شان در حال تغییر و اغلب ناپایدار هستند. برای مثال روزی فیسبوک توانست رقیبان پیش از خود را کنار بزند و تبدیل پر کاربر ترین شبکه اجتماعی در بین دوستان شما شود. اما آیا امروز به مانند گذشته است؟ کاربران تنوع طلب دیگر در پی شبکه های جدید مانند تلگرام و یا اینستاگرام افتادند و این مسیر تنوع و تغییر در آینده تکرار خواهد شد و جذابیت های ابتدایی در نهایت کم رنگ می شوند. پس بهتر است به فکر یک فضای پایدار و همیشگی در فضای مجازی باشیم و شبکه های اجتماعی را در حد کافیت در کنار سایر ابزار های بازاریابی استفاده کنیم.

رابلاین چه کاری میتواند برای شما انجام دهد ؟

روزی در ایران و جهان خرید ، فروش و پرداخت آنلاین امری بعید و غیر معمول بود اما امروزه کاملا عادی و در آینده ضروری خواهد بود. روزی خواهد رسید که هرکسب و کاری پای خود را به فضای مجازی باز کند و حضوری قاطع و همیشگی با یک آدرس اینترنتی ثابت داشته باشد.
اگر هم اکنون برای کسب و کار خود به فکر طراحی سایت در لاهیجان هستید ، میتوانید با ما تماس بگیرید. مشاورین ما پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

بسته های طراحی و راه اندازی وب سایت

برای راه اندازی کسب و کار آنلاین خود یکی از چهار بسته زیر را سفارش دهید.
امکانات بسته راه انداز
وب سایت اقتصادی
وب سایت پایه
وب سایت پیشرو
وب سایت توربـو
ثبت دامنه ir ( یکساله رایگان )

ثبت دامنه com ( یکساله رایگان )

هاست پرسرعت ایران ( یکساله رایگان )
۵۰۰ مگابایت
۱ گیگابایت
۲ گیگابایت
۵ گیگابایت
پهنای باند ماهیانه هاست
۱۰ گیگابایت
۲۰ گیگابایت
۴۰ گیگابایت
۱۰۰ گیگابایت
نوع سایت
فروشگاهی ( کسب و کارهای کوچک )
فروشگاهی / خدماتی / شرکتی و ...
فروشگاهی / خدماتی / شرکتی و ...
فروشگاهی / خدماتی / شرکتی و ...
زبان و CMS وب سایت
Wordpress / PHP
Wordpress / PHP
Wordpress / PHP
Wordpress / PHP
پشتیبان گیری ماهیانه اطلاعات ( رایگان )

مشاوره اولیه حضوری کسب و کار ( رایگان )

رعایت شروط اخذ مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پنل مدیریت فارسی سایت

اسلایدر تصاویر یا محصولات

دریافت رسید و فاکتور خرید

اتصال به درگاه بانکی آنلاین

مدیریت نوشته ها و دسته بندی ها

پنل کاربری مشتریان

مدیریت محصولات و دسته بندی ها

لیست علاقه مندی محصولات

امکان درج با تخفیف محصولات

امکان رهگیری وضعیت محصول

امکان شناسه گذاری محصولات

مشاهده سفارشات محصولات

امکان تغییر وضعیت سفارش محصول

امتیاز دهی به محصولات

معرفی محصولات مرتبط

فیلتر جستجوی محصولات

قابلیت ویژگی محصولات

مشاهده آمار بازدیدکنندگان

دکمه اشتراک گذاری مطالب و محصولات

صفحه گالری تصاویر و ویدیو

صفحه نمونه کارها

صفحه معرفی اعضای تیم

صفحه سوالات متداول

صفحه قوانین و مقررات

صفحه درباره ما

صفحه تماس با ما

درج آدرس شبکه های اجتماعی

ایجاد آدرس ایمیل سازمانی | info@domian.ir

نمایش ریسپانسیو در تمام دستگاه ها

راه اندازی چت آنلاین وب سایت

دکمه چت از طریق واتس اپ

سئو و بهینه سازی داخلی وب سایت

امکان SiteMap برای گوگل

ثبت مکان کسب و کار در نقشه گوگل

نمایش نام وب سایت کسب و کار در گوگل

سئو کلمات رقابتی کسب و کار در گوگل

[ تماس بگیرید ]

[ تماس بگیرید ]

[ تماس بگیرید ]

[ تماس بگیرید ]

امکان دو زبانه بودن فارسی و انگلیسی

اتصال سایت به SSL / HTTPS

اتصال سایت به سرویس SMS

شارژ SMS هدیه

بسته ۱ ستاره ( ۲,۶۰۰ عدد SMS )
ایجاد صفحه فرود کمپین فروش

اپلیکیشن اندروید ( PWA )

مشاهده دموهای پیشنهادی

[ مشاهده و انتخاب ]

[ مشاهده و انتخاب ]

[ مشاهده و انتخاب ]

[ مشاهده و انتخاب ]

آموزش غیرحضوری استفاده از سایت

آموزش حضوری استفاده از سایت

پشتیبانی تلفنی و تیکتینگ

انتخاب بسته تولید محتوا

[ مشاهده و انتخاب ]

[ مشاهده و انتخاب ]

[ مشاهده و انتخاب ]

[ مشاهده و انتخاب ]

زمان پیاده سازی و تحویل ( روز کاری شرکت )
۵ الی حداکثر ۱۵ روز
۵ الی حداکثر ۱۵ روز
۵ الی حداکثر ۱۵ روز
۵ الی حداکثر ۱۵ روز
شرایط پرداخت
نقدی
پیش پرداخت ۵۰% + تسویه هنگام تحویل
پیش پرداخت ۵۰% + تسویه هنگام تحویل
پیش پرداخت ۵۰% + تسویه هنگام تحویل
پرداخت اقساطی ( ۲ ماهه بدون بهره )

یکسال پشتیبانی فنی و امنیتی ( رایگان )

۷ روز گارانتی عودت وجه در صورت نارضایتی

قیمت ( حمایت در شرایط بیماری کرونا )
۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
۹۵۰,۰۰۰ تومان
۲,۳۰۰,۰۰۰ تومان
۱,۹۰۰,۰۰۰ تومان
۳,۷۰۰,۰۰۰ تومان
۳,۱۰۰,۰۰۰ تومان
۵,۴۰۰,۰۰۰ تومان
۴,۶۰۰,۰۰۰ تومان
خرید آنلاین بسته راه انداز

سفارش

سفارش

سفارش

سفارش

مشاوره کسب و کار آنلاین

امروزه با توجه به نقش پر رنگ تجارت آنلاین در بازاریابی و فروش کسب و کارها الزما نمیتوان بدون شناخت و درک اولیه وارد آن شد. این اتفاق زمانی میتواند صحیح و اصولی باشد که مسیر راه کسب و کار از ابتدا مشخص شده و با هدف گذاری های درست و مختص آن کسب و کار وارد مرحله راه اندازی و سپس بازاریابی و فروش شد. چنانچه تمایل دارید مشاوره ای در این زمینه داشته باشید با ما ارتباط بگیرید.

آخرین کارهای رابلاین

جهت مشاهده آرشیو کامل روی دکمه [ همه نمونه کارها ] کلیک کنید.

مشتریانی که به ما اعتماد کرده اند

جای کسب و کارتان در ویترین ما خالیست

به مشاوره نیاز دارید ؟

برای راه اندازی کسب و کار آنلاین خود با ما تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۶ میانگین: ۵]
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
نوشتهٔ پیشین
اخطار پیغام Not Secure در مرورگر گوگل کروم
نوشتهٔ بعدی
مزایای را‌ه اندازی کسب و کار اینترنتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست